Zeer goed onderhouden 3-kamerappartement met twee eigen parkeerplaatsen op een uitstekende locatie in Kudelstaart.
Dit uitstekend onderhouden 3-kamerappartement is gelegen op de eerste verdieping van een verzorgd appartementencomplex met lift. Het appartement beschikt over twee eigen parkeerplaatsen op een afgesloten terrein en een heerlijk balkon met een fraai uitzicht over het gezellige plein en de vijver.
Het appartementencomplex verkeert in uitstekende staat van onderhoud en beschikt over een afgesloten gezamenlijke fietsenstalling voor de drie woontorens.
De ligging is bijzonder gunstig in Kudelstaart. Op loopafstand bevindt zich het winkelcentrum met een gevarieerd aanbod aan winkels voor de dagelijkse boodschappen. Daarnaast zijn diverse voorzieningen, waaronder basisscholen, sportverenigingen, horecagelegenheden en openbaar vervoer, binnen handbereik. De uitvalswegen richting Aalsmeer, Amstelveen, Schiphol, Hoofddorp en Amsterdam zijn eveneens uitstekend bereikbaar. Voor recreatie liggen de Westeinderplassen op korte afstand, waar u kunt genieten van watersport, wandelen en fietsen.
Indeling
Begane grond:
Verzorgde afgesloten centrale entree met intercominstallatie, brievenbussen, lift en trappenhuis.
Eerste verdieping:
Via de entree komt u in de hal, die toegang biedt tot de woonkamer, twee slaapkamers, de badkamer, het separate toilet met fonteintje en de praktische berging.
De ruime en lichte woonkamer beschikt over diversen raampartijen, waardoor veel natuurlijk daglicht binnenvalt. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het balkon, waar u geniet van een prachtig uitzicht over het sfeervolle plein en de vijver.
De open keuken is uitgevoerd in een moderne grijze kleurstelling en geplaatst in een praktische L-opstelling. De keuken is voorzien van een koelkast, combi-oven, elektrische kookplaat en een vaatwasser (momenteel defect).
De inpandige berging biedt volop praktische opbergruimte en is voorzien van de opstelling van de warmtepomp, het mechanische ventilatiesysteem en de aansluiting voor de wasmachine.
Beide slaapkamers bieden een fraai uitzicht op de vijver en de fraai aangelegde, uitstekend onderhouden gemeenschappelijke tuin. De ruime hoofdslaapkamer is bovendien voorzien van een vaste kastenwand en een tv-aansluiting.
De nette en ruime badkamer is uitgerust met een comfortabele inloopdouche, een wastafelmeubel en mechanische ventilatie.
Parkeren
Bij het appartement behoren maar liefst twee eigen parkeerplaatsen nr. 6 en 37, gelegen op het afgesloten parkeerterrein dat uitsluitend toegankelijk is via een slagboom.
Bijzonderheden:
– Energielabel A
– VvE – JWA Beheer De 3 van Mijnsheerlyckheid Woontoren C 1
– servicekosten bedragen € 230,00 per maand
– water zit in de servicekosten, volgt jaarlijks een eindafrekening
– verwarmen en koelen ca. € 50,00 per maand, jaarlijks volgt er aan het einde van het jaar een afrekening
– betaling energiekosten gaan via Innax
– onderhoud warmtepomp gaat via de VvE
– 2 eigen parkeerplaatsen op afgesloten terrein
– gemeenschappelijke afgesloten fietsenberging
– diverse ramen zijn voorzien van horren
– gehele appartement is voorzien van een laminaat vloer
– buitenschilderwerk uitgevoerd in 2025.
Neem contact op met ons voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging.