Aalsmeer Sportlaan 50
Hoewel een bouwjaar van 1931 doet vermoeden dat er nog wel wat gedaan moet worden aan een woning, durven wij het aan om te zeggen dat deze woning INSTAPKLAAR is. De keuken, badkamer, elektra is van 2023; warmtepomp/airco’s, schilderwerk, tuinaanleg is van 2024. Ook is de woning nog eens fors uitgebouwd. Op de begane grond is er extra ruimte gecreëerd voor een zonnige eetkeuken met kookeiland.
De ligging is meer dan aangenaam, in een mooi sfeervol straatje met karakteristieke woningen (vaak jaren ’30) in een goed bereikbare woonomgeving. Voor gezinnen of bewoners die nabije winkelfaciliteiten (de winkels van de Ophelialaan), scholen en een rustige woonomgeving willen, is dit een interessante woning.
De woning staat op 160 m² eigen grond en heeft een achterom via de buren.
Via de ruime voortuin komt u via de recent vervangen voordeur in de hal. In deze hal bevinden zich naast toilet, meterkast en trap naar de eerste etage, de toegang tot de woonkamer.
De woonkamer is licht met een zithoek aan de voorzijde en moderne keuken met kookeiland aan de achterzijde en dit is echt een ruime eetkeuken geworden door de uitbouw aan de achterzijde. De keuken beschikt over een inductie kookplaat, extra grote koelkast, een oven, een combi magnetron/oven en een vaatwasser. De praktische bijkeuken, met elektra voor wasmachine en droger, maakt de begane grond binnen compleet.
De achtertuin ligt op het zuiden en is onder tuin architectuur aangelegd. De tuin heeft een eigen toegang via overpad.
Via de trap naar de eerste etage bereikt u de overloop die toegang biedt aan de master bedroom, een tweede slaapkamer, de badkamer en een vaste trap naar de tweede etage.
Op de eerste verdieping treft u aan de voorzijde van de woning de master bedroom aan. Deze is voorzien van diverse op maat gemaakte kasten en bed. De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning. Aan de achterzijde is tevens een compleet ingerichte badkamer gesitueerd voorzien van ligbad, regendouche, wastafelmeubel en tweede toilet.
Via de vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier treft u de derde kantoor/slaapkamer aan. Deze kamer is erg licht door de grote dakramen. Ook in deze kamer treft u op maat gemaakte kasten aan.
Bijzonderheden :
Electrische vloerverwarming badkamer en keuken
Airco/luchtverwarming in alle slaapkamers en woonkamer.
Laminaat vloeren
Nieuwe keuken en badkamer
Energielabel A
Voorzieningen voor aanleg zonnepanelen.
Woonoppervlakte 121 m²
Kavel oppervlakte 160 m²
Aanvaarding : in overleg
Vraagprijs € 635.000,– k.k.
Neem contact op met ons voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging.